Generator losowego tekstu dla katalogów presell

Jako że wiadomo iż katalogi typu qlweb i podobne, są przez Google wycięte, od pewnego czasu pozycjonuję swoje strony głównie poprzez dodawanie wpisów do tzw. ‚Precli’. Okazało się jednak, że ręczne generowanie unikalnych tekstów dla każdego z takich katalogów jest trudne i czasochłonne.

Precel - random text generator

Zaprogramowałem więc coś co nazwałem „Precel” – proste narzędzie on-line generujące tekst na podstawie losowania jednego z trzech wariantów każdego zdania. A zdań może być do 20, co daje około 8000 kombinacji. I to działa – co prawda wpisywanie wariantów zdań jest strasznie czasochłonne i żmudne, ale później dodaje się wpisy bardzo szybko i sprawnie. Przynajmniej mi to narzędzie bardzo pomaga, więc postanowiłem je upublicznić. Korzystać można za free, po rejestracji (wymagane podanie e-maila i kliknięcie w link aktywacyjny). Zapraszam także do bugreportów i życzeń i zażaleń :)

2 komentarze do “Generator losowego tekstu dla katalogów presell”

  1. Przez jakiś czas skrypt się wysypywał, teraz już wszystko ok. Zapraszam do korzystania :)

  2. Jako że wiadomo iż katalogi typu qlweb i podobne, są przez Google wycięte, od pewnego czasu pozycjonuję swoje strony głównie poprzez dodawanie wpisów do tzw. 'Precli’. Okazało się jednak, że ręczne generowanie unikalnych tekstów dla każdego z takich katalogów jest trudne i czasochłonne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *