Ludzie kochają opowieści od zawsze. A jeśli opowieść jest połączona z niesamowitą muzyką, świetnymi efektami i grafikami, to jest to jawdropper, nawet pomimo rozdzielczości.
W 98 roku grupa Nerve Axis wypuściła demko RELIC na AGA. Jest bezkonkurencyjne. Oglądałem to chyba setki razy, teraz też zamiast pisać wpis najpierw łyknąłem jeszcze raz. :>
Ulubione dema 2 – Relic